Programa
- Kuruota programa
- Atviro kvietimo programa
- Atsisiųsti programą
Liepos 23 d., sekmadienis
-
14:00Eglė Budvytytė ir Marija Olšauskaitė
Song Sing Soil Vieta: Menų spaustuvė -
18:30Laima Kreivytė, Eileen Myles ir Justė Kostikovaitė
Gimbutas Street Band Vieta: Pamėnkalnio galerija -
19:30Eglė Budvytytė ir Marija Olšauskaitė
Song Sing Soil Vieta: Menų spaustuvė
Liepos 24 d., pirmadienis
-
16:00Eglė Budvytytė ir Marija Olšauskaitė
Song Sing Soil Vieta: Menų spaustuvė -
17:30Eglė Budvytytė ir Marija Olšauskaitė
Song Sing Soil Vieta: Menų spaustuvė -
18:30Laima Kreivytė, Eileen Myles ir Justė Kostikovaitė
Gimbutas Street Band Vieta: Pamėnkalnio galerija -
19:30Eglė Budvytytė ir Marija Olšauskaitė
Song Sing Soil Vieta: Menų spaustuvė -
20:30Liam Gillick ir Anton Vidokle
Kelrodė šviesa. 2 dalis Vieta: Traukinių remonto depo Grįžračio lauko teritorija
Liepos 25 d., antradienis
-
18:30Dorota Gawęda ir Eglė Kulbokaitė
-lalia Vieta: Lietuvos nacionalinis dramos teatras
Liepos 26 d., trečiadienis
-
19:30Pedro Barateiro
Mano kūnas, šis popierius, ta ugnis Vieta: Nacionalinė dailės galerija -
20:30Rūta Junevičiūtė
Solar Vieta: AP galerija
Liepos 27 d., ketvirtadienis
-
12:00BRUD
Tautologinis kongresas Vieta: Vilniaus TV bokšto konferencijų salėje, pirmame aukšte. -
20:30Rūta Junevičiūtė
Solar Vieta: AP galerija
Liepos 28 d., penktadienis
-
18:30Pontus Pettersson
Katės praktika Vieta: Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro fontanas -
20:30Adam Christensen
Damaskas, Kopenhaga, erotinių prekių parduotuvė Vieta: Vingrių šaltinių skveras -
21:30Pontus Pettersson
Katės praktika Vieta: Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro fontanas
Liepos 29 d., šeštadienis
-
14:00Aleksandra Janus, Weronika Pelczyńska, Monika Szpunar
Tebestovinti Vieta: Piromonto Senųjų žydų kapinių vieta (šalia Vilniaus sporto rūmų) -
18:30Aleksandra Janus, Weronika Pelczyńska, Monika Szpunar
Tebestovinti Vieta: Piromonto Senųjų žydų kapinių vieta (šalia Vilniaus sporto rūmų)
Liepos 31 d., pirmadienis
-
18:30Teo Ala-Ruona
Enter Exude Vieta: Tech Zity Vilnius
Rugpjūčio 1 d., antradienis
-
11:00Yulia Krivich, Marta Romankiv, Weronika Zalewska
Kiosk Kłącza (Krizės kioskas) Vieta: Kalvarijų turgus -
19:30Keithy Kuuspu
Netikras krytis Vieta: Tech Zity Vilnius
Rugpjūčio 2 d., trečiadienis
-
11:00Yulia Krivich, Marta Romankiv, Weronika Zalewska
Kiosk Kłącza (Krizės kioskas) Vieta: Kalvarijų turgus -
18:30Eye Gymnastics (Viktorija Damerell ir Gailė Griciūtė)
Apie ką svajoja betonas? Vieta: Liepkalnio vandens saugykla
Rugpjūčio 3 d., ketvirtadienis
-
18:30Eye Gymnastics (Viktorija Damerell ir Gailė Griciūtė)
Apie ką svajoja betonas? Vieta: Liepkalnio vandens saugykla
Rugpjūčio 4 d., penktadienis
-
18:30Robertas Narkus
Egghorsecizmus Vieta: CORE verslo centro skveras
Rugpjūčio 5 d., šeštadienis
-
19:00Kris Lemsalu
Geismo šventė Vieta: Lazdynų baseinas
Rugpjūčio 6 d., sekmadienis
-
22:00Jacopo Miliani
Naktį mėtant kamuoliukus Vieta: Vilniaus Bernardinų sodo teniso aikštynas